• October 7, 2022

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର, ଭୋ ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ଦର୍ଶକ

Share it

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ନିରାଶ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି | 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ର କିଛି ସ୍ମୃତି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏ ଜଗତରେ ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି |  ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଜୁଲାଇ ୬ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା | ଆଜି ଦିଲ ବେଚାରାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅଭିନୟ ବହୁତ୍ ଭଲ ହୋଇଛି ।ତେବେ ତାଙ୍କ ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବାକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଅନାଇ ରହିଥିଲେ ।  ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଏହି ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ  ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଛି। 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସଞ୍ଜନା କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମଟି କ୍ୟାନସର ପୀଡିତା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି | ଆମେରିକାନ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଫଲ୍ଟ ଇନ ଆୱାର ଷ୍ଟର୍ସର ରିମେକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସଞ୍ଜନାଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଛି | ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଫିଲ୍ମର ଇମୋସନାଲ ସିନ ପାୱାରଫୁଲ ରହିଛି ।

Read Previous

Odisha COVID-19 Tally Nears 12000 With Record Spike Of 755 New Cases

Read Next

*News Today* ତାରିଖ ୧୧/୦୭/୨୦,ଶନିବାର

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *